![]() |
|
KOLEKTIVU NOVINSKE AGENCIJE BETA
Beograd, 08. maja 2005.
Poštovane i cenjene kolege i prijatelji,
Povodom godišnjice vaše agencije, ali godišnjice koja je važna i svima koji su u Srbiji, kad je reč o informisanju, želeli činjenice, brzinu i ’’fair play’’ upućujem vam u ime FBD iskrene čestitke.
Tuce godina izveštavanja o zbivanjima u Srbiji, kakva je bila, i kakva je posle 5. oktobra 2000. i danas, godišnjica je koja zavređuje ’’beneficirano računanje’’ - ona ima veću težinu jer nije bilo lako izdržati.
Posebno cenim i zahvaljujem vam se što ste uz sve svoje obaveze posebnu pažnju poklanjali aktivnostima nevladinih organizacija i civilnog sektora, među kojima i Forumu za bezbednost i demokratiju.
Želim vam puno uspeha u daljem radu, siguran da konstatacija kako je informativni prostor u Srbiji bez NA Beta nezamisliv - može za vas biti samo podsticajna.
Sa čestitkama i pozdravima, Milan Jovanović direktor FBD
|